KONSER ÇEKİMİ

Konser Çekimi

Konser çekimi, konser canlı yayını gibi alternatifli konser çekimi yapıyoruz. 
Rejili Konser çekiminin yanı sıra 360 derece konser çekimi, Instagram, FacebookYoutube üzerinden canlı konser yayınına varana kadar çok çeşitli konser yayınları verebiliyoruz. 

Uzaktan canlı yayın sistemi ve robot  kamera sistemleri ile konser çekimi gerçekleştirebilecek ekipmanlara sahibiz.

Profesyonel kameraman ekibimiz ve çok kameralı reji sistemlerimizle konser çekimlerinde çözümler sunuyoruz. İnternet aracılığı ile sosyal medyadan canlı konser yayını hizmeti sunuyoruz.  Ayrıca Konser sırasında drone ile canlı yayın yapabiliyoruz.

Reji sistemleri ve yaptığımız konser çekimleri aynı anda sosyal medya’dan veya televizyondan canlı yayına aktarabiliyoruz.

Pozitif Life Prodüksiyon 2004 yılından bugüne kadar yaptığı konserler ve canlı yayınlarla konusunda uzman ve tecrübeli ekibe sahip bir prodüksiyon şirketi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Konser Çekimi

Profesyonel video çekimi, Profesyonel drone çekimi, Profesyonel fotoğraf çekimi, Sosyal Medya’dan canlı yayın hizmetleri, Çok kameralı reji çekimi, profesyonel kamera kiralama gibi bir çok hizmeti şirket içerisinde bulunan kendi ekip ve ekipmanlarımızla sizlere en kaliteli bir şekilde sunuyoruz. 

Pozitif Life 2004 yılından bugüne kadar deneyimlerini sizlerle paylaşıyor ve çözüm odaklı yaklaşmaktadır. 

Konser Çekimi