Pozitif Life Prodüksiyon

Video & Photo

2004 den bugüne kurumsal tanıtım filminden, her türlü video – fotoğraf çekimine kadar bir çok alanda çözümler üretebilen profesyonel teknik ekip ve ekipmana sahip prodüksiyon şirketiyiz.

Geniş Çalışma Alanı

Video Prodüksiyon alanında 20 yılı aşkın tecrübe bilgi birikimiyle sizlerle birlikteyiz. 

Tanıtım Filmi Çekimi

Kurumsal tanıtım filmi, ürün tanıtım filmi vb. bir çok alanda tanıtım filmi seçenekleri sunuyoruz.

 

 

Reklam Filmi Çekimi

Markanızın her alanda yayınlanabileceği reklam filmi projeler ve reklam filmi prodüksiyonuna dair her türlü içerikleri oluşturuyor, çekiyor, kurguluyor ve yayınlanmasını sağlıyoruz.

Klip Çekimi

Ürettiğiniz şarkılarınıza profesyonel video müzik klibi çekimlerini sağlıyoruz. Profesyonel klip çekimini ister dış mekanda isterseniz stüdyomuzda çekiyoruz.

 

Video ve Fotoğraf Çekimleri

Markanızın tanıtımından, ürünlerinizin kullanım alanlarına kadar geniş yelpazede tanıtım filmi çekimiyle birlikte, profesyonel mankenli veya mankensiz fotoğraf – video çekimleri de yapıyoruz. 

Sosyal medyanızın geliştirilmesine yönelik düzenli video – fotoğraf içerikleri oluşturuyor, A’dan Z’ye video prodüksiyon ajansı hizmetleri sunuyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Televizyon programı çekiminden, Reklam filmi çekimine, Belgesel film yapımından, Tanıtım filmi çekimine, Sosyal medya video – fotoğraf çekiminden, ürün tanıtım filmine kadar çok geniş yelpazede sizlerin yanında çözüm ortağınız olarak varız. 

Years Experience
0

Bugüne var olan profesyonel video prodüksiyon ajansı

Pozitif Life Prodüksiyon Logo

 

 

İletişim
Adres: 
Emniyetevler Mahallesi Yeniçeri Sokak No 5B – 4 Levent – İstanbul
Mobile : 0533 525 71 02
Mail : info@pozitiflifeprd.com